Trening i relaks

Nasze centrum Fitness i SPA jest dedykowane do codziennego treningu lub pełnego relaksu z dala od zgiełku stolicy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ćwiczyć, czy poddać się masażowi ciała lub innym zabiegom, najwyższej klasy gabinety oraz fitness center są gotowe, by zadbać o Twoją formę podczas pobytu w H15 Boutique.

Fitness

Centrum fitness wyposażone w wysokiej klasy sprzęt TechnoGym, który pomoże w utrzymaniu rutyny ćwiczeń. Dla naszych gości strefa fitness jest czynna od 6:30 do 22:00 i wyposażona jest w atlas, bieżnię, orbitrex, rower treningowy, ławeczkę do brzuszków oraz system hantli Bowflex.

Gabinet SPA

H15 Boutique SPA to doskonały moment na chwilę wyciszenia, odpoczynku i relaksu. Kameralne i luksusowe pomieszczenia wraz z wysokiej jakości obsługą zapewniają Gościom chwilę oddechu.

W ramach Gabinetu SPA świadczymy usługi z zakresu kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masażu, pielęgnacji dłoni i stóp oraz makijażu. Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do Gości, wysoko wykwalifikowana kadra oraz holistyczne podejście. Konsekwentnie troszczymy się o to, by każdy moment w H15 sprawiał, że stajemy się Twoim Ulubionym Hotelem.

Zobacz cennik

Zobacz pokoje i apartamenty

SPECJALNE OFERTY

Rezerwuj bezpośrednio z nami i korzystaj z ofert specjalnych

Explore special deals, packages & discount offers across all of our destinations
REZERWUJ
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt z nami

H15 Boutique Hotel zapewnia Gościom indywidualne podejście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z rezerwacją, pobytem lub usługami, skontaktuj się z nami.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.