Trening i relaks

Nasze centrum Fitness i SPA jest dedykowane do codziennego treningu lub pełnego relaksu z dala od zgiełku stolicy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ćwiczyć, czy poddać się masażowi ciała lub innym zabiegom, najwyższej klasy gabinety oraz fitness center są gotowe, by zadbać o Twoją formę podczas pobytu w H15 Boutique.

Fitness

Centrum fitness wyposażone w wysokiej klasy sprzęt TechnoGym, który pomoże w utrzymaniu rutyny ćwiczeń. Dla naszych gości strefa fitness jest czynna od 6:30 do 22:00 i wyposażona jest w atlas, bieżnię, orbitrex, rower treningowy, ławeczkę do brzuszków oraz system hantli Bowflex.

Gabinet SPA

H15 Boutique SPA to doskonały moment na chwilę wyciszenia, odpoczynku i relaksu. Kameralne i luksusowe pomieszczenia wraz z wysokiej jakości obsługą zapewniają Gościom chwilę oddechu.

W ramach Gabinetu SPA świadczymy usługi z zakresu kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masażu, pielęgnacji dłoni i stóp oraz makijażu. Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do Gości, wysoko wykwalifikowana kadra oraz holistyczne podejście. Konsekwentnie troszczymy się o to, by każdy moment w H15 sprawiał, że stajemy się Twoim Ulubionym Hotelem.

Zobacz cennik

Zobacz pokoje i apartamenty

OFERTY SPECJALNE

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z najlepszych ofert

Explore special deals, packages & discount offers across all of our destinations

Sylwester 2021

Zapraszamy do powitania Nowego Roku z Hotelem H15 Boutique Hotel. Specjalnie dla naszych gości Szef Kuchni Wojciech Kilian przygotował autorskie Menu Sylwestrowe. Dodatkowo, wyselekcjonujemy wina idealnie pasujące do dań w menu, aby wieczór okazał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Święta w stylu Boutique

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowym klimacie H15 Boutique Hotel. Doskonałe menu pełne świątecznych specjałów, eleganckie wnętrza i serdeczna atmosfera sprawią, ze poczujecie się u nas jak w domu. 

WIĘCEJ INFORMACJI

Oszczędzaj rezerwując pobyt bezpośrednio z nami

Gwarantujemy najniższą możliwą cenę pokoju, jeśli zarezerwujesz pobyt bezpośrednio z nami. Znalazłeś niższą cenę online? Powiadom nas o niej – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

WIĘCEJ INFORMACJI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt z nami

H15 Boutique Hotel zapewnia Gościom indywidualne podejście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z rezerwacją, pobytem lub usługami, skontaktuj się z nami.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.