Restauracja Signature

Wyróżnia nas autorska kuchnia. Gości zabieramy na momenty przyjemności, próbowania niecodziennych połączeń smaków i pozwolenia sobie na pozytywne zaskoczenie podniebienia. Na zakończenie sugerujemy zapytać o deser Signature.
Restauracja Signature  regularnie wita w swoich progach znane postaci ze świata sztuki, kultury i biznesu. Niezmiernie cieszy nas to nieustanne zaufanie.
ODWIEDŹ STRONĘ RESTAURACJI

WNĘTRZE

Signature to nie tylko doskonała kuchnia. Dodatkiem do starannie przygotowywanych talerzy, jest niepowtarzalny wystrój. Niektórzy Goście zwracają szczególnie uwagę na oryginalnie zachowany z czasów sowieckich sierp i młot. Znawcy designu szybko zauważą krzesła Gubi oraz Oswald z lat 50-tych, czy oświetlenie Serga. Pasjonaci sztuki natomiast zachwycają się zdjęciami Miltona Green’a przedstawiającymi Marilyn Monroe.

Godziny otwarcia: 12.00 – 23.00

Śniadanie: 7.00 – 11.00
Kolacja: 16.00 – 23.00
Ostatnie zamówienia: 22.30

ODWIEDŹ STRONĘ RESTAURACJI

Zobacz pokoje i apartamenty

OFERTY SPECJALNE

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z najlepszych ofert

Explore special deals, packages & discount offers across all of our destinations

Sylwester 2021

Zapraszamy do powitania Nowego Roku z Hotelem H15 Boutique Hotel. Specjalnie dla naszych gości Szef Kuchni Wojciech Kilian przygotował autorskie Menu Sylwestrowe. Dodatkowo, wyselekcjonujemy wina idealnie pasujące do dań w menu, aby wieczór okazał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Święta w stylu Boutique

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowym klimacie H15 Boutique Hotel. Doskonałe menu pełne świątecznych specjałów, eleganckie wnętrza i serdeczna atmosfera sprawią, ze poczujecie się u nas jak w domu. 

WIĘCEJ INFORMACJI

Oszczędzaj rezerwując pobyt bezpośrednio z nami

Gwarantujemy najniższą możliwą cenę pokoju, jeśli zarezerwujesz pobyt bezpośrednio z nami. Znalazłeś niższą cenę online? Powiadom nas o niej – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

WIĘCEJ INFORMACJI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt z nami

H15 Boutique Hotel zapewnia Gościom indywidualne podejście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z rezerwacją, pobytem lub usługami, skontaktuj się z nami.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.